TEKNOLOJİMİZ

Bizi Farklı Yapan Ne?

VERİMLİLİK VE KALİTE İÇİN TEKNOLOJİ

Tümüyle dijitalleşmiş bir operasyon için, hem kendimiz yazılım üretiyoruz hem de dünyanın önde gelen ürün ve hizmetlerini kullanıyoruz.

Entegrasyon

Sahip olduğumuz esnek teknolojik altyapı ve kendi bünyemizdeki uzman yazılım geliştirme ekibimiz sayesinde, müşterilerimizin sistemleri ile ilk günden entegre oluruz. Çift yönlü entegrasyon ile veriler anlık olarak alınıp gönderilir. Böylece manuel operasyondan kaynaklanan verimsizlik ve hatalar ilk günden engellenir. Çok daha şeffaf bir operasyon yönetimi sağlanır.

Otomatik İş Dağıtma

Merkezi operasyon yönetim platformumuz, müşterimizin CRM sisteminden bize ulaşan iş emirleriniotomatik olarak saha kaynaklarımızın üzerine atar. Bu atama, lokasyon, hizmet tipi, yetkinlik, yoğunluk gibi parametreler göz önünde tutularak akıllı bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece verimlilik en üst seviyede tutulur, gecikmeler engellenir.

Mobil Saha Uygulaması

Mobil saha yönetim uygulamamız olan Utofix, tümüyle dijitalleştirilmiş operasyonel süreçlerimizin en önemli parçalarından birisidir. Saha ekibi kimlik denetimi, mobil cihaz denetimi, GPS ile lokasyon kontrolü, click-to-call ile güvenli arama, evrak yönetimi, envanter yönetimi, ödeme yönetimi, uzaktan eğitim ve bilgilendirme gibi pek çok kritik özelliği üzerinde barındıran Utofix, yıllar içinde biriktirdiğimiz bilgi ve deneyimin ürünü.

Gelişmiş IVR Uygulamaları

Bilgi güvenliğini ön planda tutan bir iletişim için sektörde önde gelen gelişmiş IVR ve çağrı merkezi yetenekleri kullanılır. Saha teknisyenlerimiz ile son kullanıcıların çift yönlü olarak birbirlerine doğru kolayca arama yapmasını sağlayan, tümüyle merkezi çağrı merkezi numaramız üzerinden gerçekleşen ve kayıt altına alınan güvenli iletişim tesis edilmiş olur. Bu şekilde son kullanıcıların ve saha teknisyenlerimizin mobil numaraları hep gizli kalırken, iletişim sorunu da yaşanmaz.

Duyuru Modülü

Tüm Türkiye’de 500’ün üzerinde saha teknisyeni ve 80’den fazla iş ortağı ile yürütülen operasyonlarımızda, anlık bilgi akışını sağlamak için merkezi duyuru modülü kullanılır. Anlık gelişen bir durum, operasyonel bir değişiklik yada güncelleme söz konusu olduğunda, ekiplerimiz tüm Türkiye’de hızla adapte olur.

Online Eğitim Modülü

Gösterdiğimiz başarı ve büyümede, gerek saha gerekse merkezi ekiplerimizin teknik ve davranışsal yetkinliklerini sürekli gözlemleyip geliştirmek önemli bir yer tutar. Bu nedenle, sektörün önde gelen altyapılarından birisini kullanarak oluşturduğumuz uzaktan eğitim platformumuz son derece kritik bir rol üstlenir. Online atanan eğitimler, sınavlar, bunlar üzerinden oluşturulan kişisel skorlar insan kaynakları ekibimizce takip edilir ve yönetilir.

Dinamik Raporlama

Tümüyle dijitalleşmiş iş süreçlerimiz sayesinde, her gün gerçekleşen binlerce kurulum, arıza ya da destek talebine ilişkin bilgiler anlık olarak takip edilir ve raporlanır. Operasyonel dashboard’larımız hem müşterilerimiz hem de operasyon yönetimi ekiplerimiz için şeffalık sağlar. Meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık büyük sorunlara yol açmadan önce farkedilir ve önlem alınır.

Daha detaylı bilgi almak için hemen tıklayın, sizi arayalım.