Saha HİZMETLERİ YÖNETİMİ

Kurumsal Hizmetler

YAYGIN HİZMET AĞI VE DİJİTALLEŞTİRİLMİŞ SÜREÇLER

Tüm Türkiye'de, taahhüt edilen servis seviyeleri dahilinde saha hizmeti

Saha ekiplerimiz, her ay 100.000’den fazla haneyi ziyaret ediyor, bu haneleri genişbant internet ve dijital TV yayını gibi hizmetlerle buluşturuyor, yerinde teknik destek sağlıyor, ürün teslim ediyor ya da arızalı ürün değişimi yapıyor.

81 İLDE HİZMET

Genel merkez İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya bölge ofislerinden yönetilen, ayda 100.000+ son kullanıcı adresini ziyaret eden yaygın operasyon kapasitesi.

350+ ARAÇLIK FİLO

Teknofix standartlarını ve kalitesini sağlamak üzere kurulmuş 350+ araçlık filo.

SAHA YÖNETİMİ UYGULAMASI

Tüm saha ekiplerinin kullandığı akıllı cihazlar üzerinde çalışan Teknofix'e özel geliştirilmiş mobil saha yönetimi uygulaması Utofix.

TÜMÜYLE DİJİTALLEŞTİRİLMİŞ SÜREÇLER

İş talebinin gelmesinden hizmetin tamamlanmasına kadar olan tüm işlemler tümüyle dijital ortamda, daha önceden tanımlanmış akışlar çerçevesinde, hızlı, eksiksiz, şeffaf, raporlanabilir.

SELF SERVİS RANDEVU

Son kullanıcının randevu almasına ya da daha önceden ayarlanmış randevuyu online olarak değiştirmesine imkan tanıyan online randevu sistemi

TEKNİSYENİM NEREDE

Saha ekibinin bulunduğu yeri, saha ekibi bilgilerini ve hatta araç plakasını son kullanıcın sorgulamasını sağlayan "teknisyemin nerede" uygulaması

Tüketiciye ulaşmak için üç önemli aşama vardır; tüketicinin aklına, kalbine ve evine ulaşmak.
Hedefimiz, son kullanıcılara yaşatacağımız olağanüstü hizmet deneyimi sayesinde, müşterilerimiz için değer yaratmak.

Teknofix olarak, bugüne kadar 2.6 milyondan fazla son kullanıcı adresini ziyaret ettik!

Bugün, Türkiye’nin her yerinde, konutlarda ve iş yerlerinde her gün binlerce son kullanıcıya randevulu hizmet veren, kurulum yapan, cihaz teslim eden, sayfalarca kıymetli evrakı teslim alıp güvenli şekilde yerine ulaştıran yüzlerce kişilik bir saha operasyonu işletiyoruz.

Saha ekiplerimizi her an destekleyen genç ve dinamik Operasyon Uzmanlarımız ile tüm bu operasyonlara çağrı merkezi desteği sağlayan Müşteri Danışmanlarımız, taahhüt edilen süreler içinde ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermek için canla başla çalışıyor.

Daha detaylı bilgi almak için hemen tıklayın, sizi arayalım.