OFİSİNİZDEKİ ÇALIŞMA KOŞULLARINI ÇALIŞANLARINIZIN EVLERİNE TAŞIYORUZ"Home Office Destek Hizmeti" sayesinde yeni işe başlayan, işten ayrılan ya da evinde teknik destek ihtiyacı duyan çalışanlarınız için Teknofix’e talep açmanız yeterli.

İş sözleşmeleri, işe giriş evrakları gibi ihtiyaç duyulan evraklarla, PC monitör kulaklık printer gibi ekipmanları sizden teslim alarak Türkiye'nin her yerindeki çalışanlarınıza ulaştırıyor ve kuruyoruz. Çalışanınızın ihtiyaç duyduğu internet bağlantısı ve Wi-Fi kalitesini analiz ediyor, gerekli teknik desteği sağlayarak işgücü kaybını en aza indiriyor ve çalışan memnuniyetinizi arttırıyoruz.

Artık çalışanlarınızın evleri ofisleri gibi oluyor. Çalışanlarınız anlamak zorunda olmadığı teknik sorunlarla uğraşmayacak, bu sorunları çözmek için ofise gelmek ve toplu taşıma kullanmak gibi koronavirüs riski olan koşullara maruz kalmayacak.

HİZMET SÜREÇLERİ:

  • Yeni işe başlayan çalışan
  • İşten ayrılan çalışan
  • Çalışanın evinde teknik destek
  • Çalışanın evine ürün dağıtımı

HİZMET KAPSAMI:

Tek bir talebinizle birlikte:
  • Çalışanınıza iş sözleşmesi, işe giriş evrakları, zimmet formlarının imzalatılması
  • PC, notebook, kulaklık, kamera, printer gibi belirlediğiniz ekipmanların kurulması
  • Bağlantı sorunlarının analizi ve en etkin bağlantı ile çalışma ortamının kurulması
  • Ofis eşyalarının (çalışma koltuğu, masası, hoş geldin paketi gibi) çalışanınızın evine taşınması
  • Helpdesk’inizle görüşerek uzaktan bağlantı gerçekleştirilmesi

MÜŞTERİ DENEYİMİNDE VERİ ODAKLI YAKLAŞIM

Geleneksel iletişim merkezi hizmetlerinin çok ötesinde bir yaklaşımla, sonuçları önceden tanımlamak ve ideal müşteri deneyimini tasarlamak için titiz ve bilimsel çalışmalar yürütüyoruz. Dijital kanal, sosyal mecra ve sesli hizmetler gibi çeşitli kanallardan gelen tüm müşteri etkileşimlerini teknik kabiliyetimiz sayesinde bütünsel bir müşteri deneyimi yolculuğu içerisinde değerlendiriyor ve müşterilerin bu yolculuk içerisinde geçirdikleri süreçlerin geliştirilmesini sağlıyoruz.

İşinizi kendi işimiz gibi benimsiyor, süreçlerinizde maliyet optimizasyonu sağlarken, marka bağlılığını arttıracak mükemmel müşteri deneyimi yaratıyor ve gelir arttırıcı faaliyetlerinize katkı sağlıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için hemen tıklayın, sizi arayalım.